Vybavení učeben

Výuka výpočetní techniky, odborných předmětů a grafických předmětů probíhá v učebnách:

výpočetní technika č. 118 počítačů
výpočetní technika č. 220 počítačů
výpočetní technika č. 332 počítačů
výpočetní technika č. 417 počítačů

Všechny počítače jsou propojeny v síti a připojeny k internetu. V odborných učebnách je k výuce používán dataprojektor.

Výuka jazyků probíhá v pěti odborných učebnách vybavených:

jazyková učebna č. 1 jazyková laboratoř se sluchátkovým systémem pro každého žáka - německý jazyk
jazyková učebna č. 2 19 počítačů s webovými kamerami a sluchátkovým systémem
jazyková učebna č. 3 multimediální pracoviště s výstupem na 6 monitorů - anglický jazyk
jazyková učebna č. 4 klasické vybavení - německý jazyk
jazyková učebna č. 5 klasické vybavení - český jazyk

Všechny učebny jsou vybaveny audiovizuální technikou.

Vyučovací předmět praxe (fiktivní firma) probíhá v prostorné učebně vybavené moderním nábytkem, 18 počítači, interaktivní tabulí AktivBoard.

Pro samostatnou práci s informacemi, tj. jejich vyhledávání a zpracování, jsme otevřeli informační centrum, které může sloužit především studentům naší školy jako studovna a knihovna. Tato místnost byla na podzim roku 2006 zařízena pro výuku odborných i všeobecných předmětů interaktivní tabulí AktivBoard.

cz/skola/vybaveni-uceben.txt · Poslední úprava: 22. 11. 2009, 21:58 autor: Jaroslava Hánová, Ing.