Informace pro studenty

Rozvrh

Rozvrh pro 2.-4. ročník je k dispozici v Bakaláři, rozklikněte variantu „stálý rozvrh“. Od 1.9.2015 bude systém fungovat stejně jako v loňském školním roce.

Pro žáky 1. ročníku (1A OA, 1B OA, 1L EL) jsou rozvrhy uloženy níže ve formátu pdf.

Rozvrh 1A_OA Rozvrh 1B_OA Rozvrh 1L_EL

Kam po maturitě

Protokoly o výsledcích společné části MZ

Protokoly o výsledcích společné části maturitní zkoušky jsou pro absolventy jarního zkušebního období k vyzvednutí v sekretariátu školy u paní Schreiberové.

Spolupráce se serverem VysokeSkoly.cz

Vzhledem k tomu, že se blíží podávání přihlášek studentů na vysoké školy, připravili jsme pro vaše studenty a studijní poradce přehledný a stále aktualizovaný informační modul, který si můžete vložit do vašich webových stránek. Studenti tak budou mít veškeré nejnovější informace z vysokých škol dostupné přehledně na jednom místě a bez zdlouhavého vyhledávání.

Ukázka funkčního informačního modulu je k dispozici zde: http://www.bigy.cz/obsah/studium-na-vysoke-skole

Mgr. Markéta Dušková
Koordinátor pro střední školy

Dopis pro rodiče žáků 3. ročníku

Dopis rodičům žáků 3. (předmaturitních) ročníků - přijímací řízení na VŠ 2012/13 - http://www.scio.cz/1_download/nsz/dopis_rodicum_3_rocniky_2012.pdf

2. vydání největšího elektronického průvodce pomaturitním studiem v ČR

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vás a budoucí absolventy Vaší školy (studenty posledních ročníků) informoval o 2. vydání největšího elektronického průvodce pomaturitním studiem v ČR pro akademický rok 2011/2012 - online brožury www.KamNaVejšku.cz.

Projekt vytvořila Asociace studentů a absolventů z přesvědčení, že pro správný výběr vysoké školy je zapotřebí kvalitní zdroj informací v ucelené podobě. A pro studenty zdarma. Online brožura vysokých škol nabízí kompletní přehled možností vysokoškolského studia.

Součástí elektronické brožury je také přehledný obsah pro snadnější vyhledávání oborů dle jejich zaměření (např. ekonomie, technika, lékařství atd.) a možnost vyhledávání dle klíčových slov. Navíc si brožuru lze uložit do počítače a detailně pročítat.

Rádi bychom Vás poprosili o umístění odkazu www.KamNaVejšku.cz na webové stránky Vaší školy, či jinak propagovali (např. poslali emailem), aby studenti posledních ročníků měli tohoto průvodce k dispozici a pomohl jim ve správném výběru budoucí školy.

Jsme rádi a děkujeme všem, kteří tak učinili v předchozím roce, kdy brožuru navštívilo 10 537 studentů středních škol a 2 392 studentů si brožuru uložilo do svého počítače.

Daniel Novák ředitel projektu Absolventi.cz

cz/studium/index.txt · Poslední úprava: 27. 08. 2015, 19:12 autor: Jaroslava Hánová, Ing.